Stre.am

Android için Video Paylaşım Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 29 MB
  • Version 2.42
  • Dil İngilizce
  • Firma Stre.am by InfiniteTakes
Stre.am; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinde, sosyal ağlarda canlı olarak video paylaşımı yapmanıza imkan tanıyan kolay kullanıma sahip bir video paylaşım uygulamasıdır.

Stre.am; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinde, sosyal ağlarda canlı olarak video paylaşımı yapmanıza imkan tanıyan kolay kullanıma sahip bir video paylaşım uygulamasıdır.

Aynı kategoride yer alan diğer uygulamaların aksine Stre.am videolarınızı anlık olarak canlı paylaşmanızı sağlıyor. En özel anlarınızı aileniz ve sevdikleriniz ile gerçek zamanlı olarak paylaşabilirsiniz.

Ayrıca önemli bir olay yakaladığınızda bu olayı anında tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Her nerede olursanız olun internet bağlantınızın olduğu her yerde canlı olarak çektiğiniz videolarınızı tüm dünya çapında paylaşabilir ve milyonlarda kitleye ulaşabilirsiniz.

Canlı olarak çekmiş olduğunuz videolar aynı anda cihazınıza da kayıt oluyor. Bu sayede canlı olarak yayın yaptığınız videolarınızı daha sonra tekrar izleme şansına sahipsiniz.

Uygulamaya e-mail hesabınız veya dilediğiniz sosyal ağ hesabınız ile giriş yapabilir, arkadaşlarınızı bulabilir ve onları takip edebilirsiniz. Bunun yanı sıra arkadaşlarınız çevrimiçi olduğunda onlardan bildirim alabilirsiniz. Kendi videolarınızı yayınladığınız gibi arkadaşlarınızın videolarını da bularak izleme şansına sahipsiniz.

Canlı olarak videolarınızı sorunsuz bir şekilde paylaşabileceğiniz bir uygulamaya ihtiyacınız varsa Stre.am uygulamasını denemenizi öneririm.

Daha Fazla Göster
Stre.am indir
DİĞER SÜRÜMLER